O apartmánu

        Apartmán je umístěn v klidné části Bad Gasteinu, do 15 minut chůze od historického centra s obchůdky a restauracemi a 250m od nejbližšího ski areálu.

        Byt je tvořen obývací místností s balkonem, oddělenou kuchyňkou a samostatnou koupelnou s vanou a WC. Obývák je zařízen novým nábytkem na míru. V kuchyni je  k dispozici nové kuchyňské vybavení. V celém bytě je položen nový koberec.

        V obývací místnosti jsou umístěna 2  stropní lůžka   se samostatnými rošty a novými, pohodlnými matracemi. Ve stropě jsou lužka uchycena silnou šroubovicí na chemickou kotvu . Pevnost kotvy je - 500 KN  na šroubovici . Na každé lůžko vedou samostatné schůdky - jsou přišroubované,  které taktéž  zpevňují  ukotvení lůžek. U stěny jsou další 4 podpěry.  Pod těmito lůžky jsou dvě nové postele z masívu dřeva. Pod novými postelemi  je velký  uložný  prostor na batohy.  V místnosti je dále obývací stěna s TV a DVD přehrávačem a s prostory pro odložení oblečení. Pro přehlednější uskladnění např. zimního oblečení je  zvlášť k dispozici stojan na oblečení s ramínky. Další úložné prostory - komoda se čtyřmi policemi,   věšaky v  chodbičce. U stěny je umístěn masivní stůl se čtyřmi židlemi.

        V pokoji je velké okno s výhledem na Stubnerkogel.

        V kuchyňce je k dispozici lednička s mrazáčkem, elektrická  trouba, mikrovlnná trouba, toustovač,  varná deska, nové nádobí a digestoř.

        V bytě je dále k dispozici množství různých DVD, společenské hry, turistické materiály a rádio.

 

        Maximální počet ubytovaných osob v bytě jsou 4. Byt je nekuřácký a nelze zde pobývat s domácími mazlíčky.

        K bytu je k dispozici lyžárna a společné parkování před domem.

       

       V případě zájmu zajistíme ubytování v podobným apartmánech i pro větší kolektiv.