Informace k pobytu / information to stay

Předání klíčů a úklid zajišťují pan  Patrick Moises, tel. 00436606754111

                                        

Handing over the keys and cleaning ensures

 

Příjezd a předání klíčů je možný od 16.00 h.  

Žádám Vás , aby jste si naplánovali cestu tak aby jste byli na místě do 20.00h. V případě nenadálé události  prosím kontaktujte p. Moises - stačí SMS .

 

Meeting directly at the apartment. An hour before the arrival of the send SMS to know about you

 Vyzvednutí klíčů od apartmanu v Bad Hofgasteinu ze schránky - přes kod který obdržíte přes SMS. Pomoc při řešení nenadálých událostí. Lázeňský poplatek a  poplatek za uklid 65 euro  se hradí na učet při platbě za ubytování. Lázeňský poplatek platí osoby starší 15 let. Pro potvrzení rezervace je nutná záloha 50%.

 
 

 

If the deposit lodget, you won´t be admited to the apartment
Leaving the apartment by 10.00h. 
No parking at the hotel Alpenblick - private property. 
Odjezd - je nutné opustit apartmán do 10.00h, aby se mohl uklidit a připravit pro další klienty.  Parkování před domem je zdarma, neparkujte u hotelu  Alpenblick,  je to soukromý pozemek a budete odtaženi.
Adresa bytu : Kötchachtalerstrasse 23, Bad  Gastein 5640
 

 

V případě, že máte možnost nechat pobyt proplatit zaměstnavatelem - prosím sdělte fakturační údaje

Storno poplatky za zrušení pobytu:

20 - 8 dní před termínem storno 50% z ceny pobytu
7 - den nástupu - 80% ceny pobytu 
Byt a objeky jsou nekuřácké. Je nutno třídit odpad.  Zvířata nejsou povolena, prosím respektujte ubytovací řád, noční klid od 22.00 - 6.00 - při porušení nočního klidu může být přivolána policiie. Poškození vybavení apartmánu, bude učtováno dle reálného odhadu správce. Odcizení majetku apartmánu bude účtováno v plné výši.
The apartment and the objects are non smoking. The peace of the nigh 22.00 - 6.00h. Damage, theft  of equipment will be charged  according to the estimate of the administrator.
 
Nenechávejte zapojeny elektrické spotřebyče bez dozoru.
Nezapomeňte si vzít sebou ručníky, utěrku a povlečení. Povlečení je  možno pujčit za poplatek 5,5 euro. Klíč od bytu je stejný se vstupními dveřmi - nestratit.
Be sure to bring along towels, towel and bed linen. bed linen can be rented for a fee of 5 euro. The key to the apartment is the same as the House - not to lose
 

Příjezd do Bad Gastein

Od okamžiku vjezdu do tunelu značeno jako - Gasteinertal, jedete pořád po hlavní silnici. Při vjezdu do Bad Gastein budete mít vpravo vlakové nádraží, v levo nákupní centrum Spar - za ním hned odbočíte doleva, na konci ulice opět doleva. Po pravé straně budete mít řeku. Na další křižovatce odbočíte doprava kolem vodopádu. Za hotelem Alpenblick se nachází apartmánový dům Kötschachtaler  Strasse 23.